Regulamin

Regulamin

1Ogólne
1) Diamond Gils prowadzi sprzedaż biżuterii złotej, złotej z brylantami i kamieniami szlachetnymi.

2)Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny, lub na życzenie Fakturę VAT, oraz certyfikat autentyczności.

3) Wszystkie produkty wprowadzone do sprzedaży w Diamond Girls są wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Polski.

4) Cały nasz asortyment posiada cechy probiercze obowiązujące dla srebra i złota na terenie Rzeczypospolitej zatwierdzone przez główny urząd miar (Dz.U. nr 55/1993r, poz.249-Prawo Probiercze) i Unii Europejskiej.

5) Jesteśmy zarejestrowani w Państwowym Urzędzie probierczym pod nr: 12 199 Właścicielem Diamond Girls oraz podmiotem, z którym zawierana jest umowa jest Marcin Gębarowski, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Diamond Girls Marcin Gębarowski, wpisany do Centralnej, Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, NIP: 7282447648, Regon: 361659883, tel.: 790-876-765, biuro.diamondgirls@gmail.com

6) Realizacja zamówienia dotyczącego Towaru wynosi do 24 godzin w dni robocze, liczonych od chwili zaksięgowania zapłaty na rachunku bankowym Diamond Girls, lub wyboru formy płatności za pobraniem (chyba, że inaczej wskazano w aukcji).

7) Przez realizację zamówienia rozumie się nadanie przez Diamond Girls wybranego przedmiotu za pośrednictwem kuriera UPS, lub FedEx
2Wymiana Biżuterii
Istnieje możliwość wymiany biżuterii po wcześniejszym ustaleniu tego faktu drogą mailową (biuro.diamondgirls@gmail.com) oraz pod warunkiem uzyskania zgody Diamond Girls. Wymiana może dotyczyć wyłącznie produktu nienoszącego śladów użytkowania.
3Reklamacja / gwarancja
1) Firma Diamond Girls jest odpowiedzialna z tytułu rękojmi za wady fizyczne (zgodności sprzedanego towaru z umową), które istniały w chwili przejścia niebezpieczeństwa na kupującego, lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

2) W przypadku zgłoszenia roszczeń z tytułu rękojmi i zgodności towaru z umową, zakupiony Towar należy odesłać na adres Diamond Girls wraz z certyfikatem autentyczności, kopią dowodu zakupu oraz opisem reklamacji.

3) Ingerencja zewnętrzna w Towar (naprawy dokonywane samodzielnie lub przez inne osoby nieposiadające odpowiednich kwalifikacji) może być powodem odmowy uwzględnienia roszczeń z tytułu zgodności towaru z umową.

4) Po otrzymaniu reklamacji i reklamowanego towaru Diamond Girls rozpatrzy reklamację w terminie 7 dni i prześlę klientowi odpowiedź na wskazany przez niego adres pocztowy, lub poczty elektronicznej.

5) Brak ustosunkowania się do zgłoszonej reklamacji w wyżej określonym terminie uważa się za uwzględnienie reklamacji.

6) Dla zachowania terminu wystarczające jest nadanie pisma pocztą.

7) W przypadku uwzględnienia reklamacji zostanie ona zrealizowana w terminie 7 dni od podjęcia decyzji o jej zasadności.

8) Gwarancja jest udzielona tylko w przypadku, gdy wraz z wydaniem towaru zostanie wydany dokument gwarancji i tylko na warunkach w tym dokumencie określonych.
4Zwrot
Istnieje możliwość zwrotu zakupionego przedmiotu w terminie 10 dni od daty otrzymania. Zwrot może dotyczyć wyłącznie produktu nienoszącego śladów użytkowania.
5Reklamacja Przesyłki
Bardzo prosimy zwrócić szczególną uwagę na zawartość i stan techniczny odbieranej przesyłki. Jeżeli paczka i jej zawartość budzi zastrzeżenia to prosimy o pilny kontakt z Diamond Girls. Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone na całą zawartość więc w razie zaginięcia po potwierdzeniu tego faktu przez kuriera klient ma prawo do:
- ponownej wysyłki w razie dostępności towaru
- wysyłki innego towaru o wartości zamówienia